pujcovna
 

Půjčování stanů

Nechcete si stan rovnou kupovat? můžeme Vám ho zapůjčit

Ne vždy se vyplatí stan koupit - třeba ho budete potřebovat jen jednou, nebo nemáte skladovací prostory kde by stan přečkal do další sezony. Rozhodující pro zapůjčení stanu může být i skutečnost že postavit složitější velký stan není až tak
jednoduché a je k tomu potřeba pár zaškolených lidí.

 

 

dvojteepee

Nabízíme vám tedy k pronájmu stany pro Vaši akci, a to i včetně dopravy a postavení na místě činu. Pronajímané stany jsou z naší výroby, mají tedy dobový historický vzhled a lze je vybavit i odpovídajícím interiérem. Pokud by vás stany zajímaly včetně dobového personálu a hudby, i to je možné. Má-li Vaše akce nádech Divokého Západu, mrkněte sem. K jurtě či Galerii umíme dodat interiér arabské čajovny.

Zatím máme v nabídce tyto stany:

Stan Galerie, osmiboký historický stan, 8x12m, výška 4m. Na samonosné konstrukci- lze stavět kdekoliv

Cena 9000 Kč.

stan Galerie

Stan Bazar - rozměr 6,5 x 7m, výška 3,3m. Jednoduchý přístřešek na párty, vyžaduje však kotvení do země takže nelze stavět na zpevněné ploše.

Cena 3000 Kč.

stan Bazar


Stan Hodovní - prodloužený šestiboký stan a půdorysu cca 4x 8m. Boční stěny jsou oddělitelné a stan lze použít i bez nich, jako samostatnou stříšku. Jen na nezpevněnnou plochu, konstrukce vyžaduje kotvení do země.

Cena 3000 Kč

stan Hodovní

Týpí velikosti 6 a 7,5m - lze zapůjčit s tyčema nebo bez nich. Pro krátkodobé použití za slušného počasí se dá postavit i na dlažbě

Cena 2 - 3500 Kč.

Typi


Jurta průměru 4, 6 a 7m - výška bočních stěn 2m, celková výška 3m. Samonosná konstrukce bez nutnosti kotvení do země .

Cena 4000 Kč za větší jurtu, 3000 Kč za menší.

Jurta

Cena je uvedena za jednodenní akci a není konečná. Zahrnuje postavení a zbourání stanu. Pro kalkulaci ceny za zapůjčení potřebujeme znát místo a dobu trvání akce. Pro stálé zákazníky a množstevní odběr stanovujeme cenu dohodou.
Stany jsou uskladněny v sídle firmy nebo v Brně.

Nabídka bude průběžně aktualizována, časem přibudou novinky.