INDIÁNSKÝ PROGRAM

pro vaše kulturní akce, firemní večírky, školní výlety, městské oslavy a mnohé jiné…

POZOR ZMĚNA

všechno dobré jednou končí a my jsem se rozhodli po více než dvaceti letech této činnosti  přestat s pořádáním indiánských programů a to z kapacitních důvodů.  Možná, že bychom se ještě přemluvit nechali, pokud jde o stálé zákazníky z minulosti….

Jako náhradu vám můžeme doporučit „indiánská vesnička Růžová u Děčína“  kteří vám program mohou uspořádat.

Díky za pochopení

Pořádáme uvedené programy na vašich akcích – postavíme vesničku jako vystřiženou z období dobývání Divokého Západu v Severní Americe. Veškeré použité vybavení a oblečení účinkujících je autentické, k programům patří živá muzika. K programu nám postačí louka přiměřené velikosti s příjezdovou cestou, vše potřebné přivezeme. Program je možné uzpůsobit pro jakýkoliv věk či počet návštěvníků, může probíhat soutěživou formou a do většiny činností se návštěvníci mohou aktivně zapojit.

Malá verze – JAK SI ŽIJÍ INDIÁNI – pro dva až čtyři účinkující a jedno nebo dvě týpí. Jeden stan vybavený, kde se návštěvníci od nás dozvědí o životě Indiánů, jejich zvycích a kultuře. Druhý stan může být volně k dispozici návštěvníkům, nebo si v něm mohou vyzkoušet některé činnosti.

V Malé verzi je možné předvést či vyzkoušet: bubnování, rozdělávání ohně bez sirek, výroba jednoduchých stylových předmětů, stavba obydlí a jeho vybavení, lukostřelba a jiné zbraně.

Větší verze – JAK SI HRAJÍ INDIÁNI –
pro čtyři až osm účinkujících, dvě týpí a jeden přístřešek. Platí totéž co Malá verze, navíc je možné: Živá muzika, ukázka tance, malování tváří dětských návštěvníků válečnými barvami. Naučíme vás některé složitější výrobní činnosti, např. výroba bubnu, zpracování kůže nebo jiné řemeslo. Také se naučíte indiánskou píseň nebo tanec.

Velká verze – BUĎME JAKO INDIÁNI –
pro devět a více účinkujících. Postavíme u vás vesničku, kde prožijete neopakovatelnou atmosféru indiánského tábora. Kromě výše uvedených činností navíc zažijete: scénický Bizoní Tanec, jízdu s dobovým dopravním prostředkem – smykem, přehlídku indiánského oblečení a spoustu různých soutěží – vrh šípem, zručnost s tomahawkem, poznávací soutěž a jiné. Každý návštěvník si může odnést stylový suvenýr, anebo pokud bude program pojatý soutěžně, vyrobíme ceny pro vítěze. Návštěvníky pohostíme stylovými pochoutkami (maso pečené v zemi, placky dělané na kameni, pozor nejde o bufet, jen doplněk programu). Pokud máte třeba i bláznivý nápad, na Velké verzi programu se vám jej pokusíme splnit.