Táborové hangáry, zásobáky

Stany pro všemožné užití na táborech, koncept vychází z osvědčených vojenských stanů. Použitá tkanina je ale lehčí a světlá, což při stavbě a užívání jistě oceníte. Příznivcům vojenské historie ale stan můžeme vyrobit z khaki látky (+cca 15%)

Hangáry jsou buď s čtvercovým půdorysem, pyramidovou střechou a jedním sloupkem uprostřed, nebo obdélníkové s více sloupky a sedlovou střechou. Vyrábíme v jakýchkoliv rozměrech, zde uvádíme základní varianty. Střecha je od bočnic oddělená kvůli lehčí manipulaci, bočnice jsou dělené každá strana zvlášť. Stan je určen pro stavění na klasických vojenských tyčích, střecha má v rozích našité kožené zpevnění – hondy. U země je pás umělé nenasákavé látky. V bočnicích jsou okýnka, na přání uděláme i průstup na komín.

Rozměry můžeme uzpůsobit tak, aby hangár šel postavit na  vojenských tyčí, které vám možná zbyly ze starého. Nové tyče umíme taky vyrobit.

3x3m 12.000Kč střecha s bočnicemi vcelku, dvě okýnka

4x4m 18.000Kč střecha s bočnicemi vcelku, dvě okýnka

5x5m 29.000Kč bočnice oddělávací, čtyři okýnka

7,5x5m ..37.000Kč bočnice oddělávací, čtyři okýnka

6x9m..45.000Kč bočnice oddělávací, šest okýnek, ušito z tkaniny ripstop 500g

Pro velké tábory je tu oblíbený hangár velikosti slušné stodoly, 15x6m dělený na tři rozepínací části, tedy s možností stan zkracovat či prodlužovat vkladným dílem

Cena 88.000Kč, ušito z tkaniny ripstop 500g