Nechcete si stan rovnou kupovat? můžeme vám ho zapůjčit.

Ne vždy se vyplatí stan koupit – třeba ho budete potřebovat jen jednou, nebo nemáte skladovací prostory, kde by přečkal do další sezony. Rozhodující pro zapůjčení stanu může být i skutečnost, že postavit složitější velký stan není až tak jednoduché, a je k tomu potřeba pár zaškolených lidí.

Nabízíme vám tedy k pronájmu stany pro Vaši akci, a to i včetně dopravy a postavení na místě činu. Pronajímané stany jsou z naší výroby, mají tedy dobový historický vzhled a lze je tedy použít i na autentických akcích.

Berte v potaz, že jsem hlavně výrobci stanů, půjčujeme pouze okrajově,  k pronájmu nabízíme jen pár kusů stanů.

Dlouhodobé pronájmy ( na více než dva týdny) nenabízíme

Týpí 5 – 7 m
Týpí pronajímáme s tyčemi, ale po osobní domluvě lze domluvit i pronájem samotné plachty, pokud máte tyče vlastní. Stan je kotvený do země, pro krátkodobé použití za slušného počasí se dá postavit i na dlažbě.

Hodovní stan
Prodloužený rytířský šestiboký stan na půdorysu cca 4 x 7 m. Boční stěny jsou oddělitelné a stan lze použít i bez nich, jako samostatnou stříšku. Stavět je možné jen na nezpevněné ploše, konstrukce vyžaduje kotvení do země.

Velká síň
Kruhové šapito o průměru 8,5 m. Boční stěny lze oddělit. Stan vyžaduje kotvení do země a je tedy nutné ho stavět na nezpevněné ploše.

Typ stanu Pronájem bez montáže

1-3dny, stan odvážíte vy

Pronájem bez montáže

4-9dní, stan odvážíte vy

Pronájem s montáží

1 den

Pronájem s montáží

na 2-9 dní

Pronájem s montáží

10-15dní

Týpí 5 nebo 6m 2000,-+dph 2500,-+dph 2500,-+dph
+doprava
3000,-+dph
+doprava
3500,-+dph
+doprava
Týpí 7 nebo 7,5m 2500,-+dph 3000,-+dph 3000,-+dph
+doprava
3500,-+dph
+doprava
4000,-+dph
+doprava
Stan Hodovní 4x7m 1500,-+dph 2500,-+dph 2000,-+dph
+doprava
3000,-+dph
+doprava
3500,-+dph
+doprava
Šapito 8,5m 5000,-+dph 6000,-+dph 7000,-+dph
+doprava
7000,-+dph
+doprava
9000,-+dph
+doprava

PRONÁJEM bez montáže

Pronájmem bez montáže se rozumí akce, kdy si stan vyzvednete u nás (Zrnětín u Litomyšle), odvezete a postavíte sami a zase k nám vrátíte. Na převoz dlouhých tyčí vám zapůjčíme přívěsný vozík. Vozík je pětimetrový, celkové hmotnosti 750kg, ŘP sk.B, pro jízdu s tyčemi na týpí doporučujeme zkušeného řidiče a auto velikosti Octavie a výš.

K ceně pronájmu nic nepřipočítáváme, stan přebíráte v sídle firmy samozřejmě zdarma a skoro kdykoliv.

PRONÁJEM s montáží

Tímto se rozumí akce, kdy stan dovezeme k vám, na místě postavíme a po použití zbouráme. K postavení většiny stanů jsou potřeba minimálně dva lidé, od nás se ale dostaví pouze jeden. Druhého člověka budeme potřebovat z vašich řad a dotyčný bude poučen o obsluze stanu a řešení případných problémů při jeho užívání. Pronájmem na jeden den s montáží se rozumí akce, kdy stan stavíme a bouráme tentýž den.

Doprava

K ceně pronájmu s postavením připočítáváme dopravné dle ujeté vzdálenosti a velikosti nákladu (12-18Kč za ujetý km). O dopravu na obtížně dostupná místa (louka za lesem nebo potokem) nemusíte mít strach. K dispozici máme i off-road a zvládneme většinu lokalit.

Naše firma sídlí téměř uprostřed ČR, máme to k vám kousek

přeprava tyčí na tři pětiapůlmetrové týpí

PRONÁJEM JURTY NEBO GALERIE

Pronajmout si můžete i jiné stany, zde uvádíme nabídku naší bratrské společnosti, která  se pronájmem jiných stanů zabývá. Jde o stany naší výroby, jejich provozování však nezajišťujeme

půčovna www.jurtaparty.cz

Pártyjurta průměru 4 až 8,5m

Výška bočních stěn 1,8 – 2,2m, celková výška 3-4m. Samonosná konstrukce bez nutnosti kotvení do země. Možnost dodání včetně dřevěné podlahy, stylových koberečků a polštářů na sezení.

Cena  je orientačně 6000 až 10000Kč za víkend. Půjčovna sídlí v Brně.

Pro domluvu  kontaktujte společnost Jurtaparty David Synák tel. 777839394

Stan Galerie

Jde o dvanáctiboký historický stan na samonosné konstrukci – lze stavět kdekoliv. Má ohromný vnitřní prostor

Rozměry: 8x12m, výška 4m

Půjčovna sídlí v Brně.

Pro domluvu  kontaktujte společnost Jurtaparty David Synák tel. 777839394