Vyrábíme na zakázku, detaily provedení lze domluvit dle vašich potřeb – barvy, rozměry, atd. Můžeme vyrobit i podobný model stanu dle vašich představ.

Historický prodejní stánek

Historický prodejní stánek- vhodný na tržiště, jarmarky, ale neztratíte se s ním i na akcích Living History. Je to plnohodnotný funkční stan ve kterém se dá i tábořit. Konstrukce je samonosná, oproti běžným hliníkovým konstrukcím nůžkového typu je výrazně pevnější, latě jsou v rozích pospojované bytelnými kovovými rohovými spojkami. Stánek zvládne postavit i jeden člověk během pár minut, nic se  nešroubuje, šněrování je nahrazeno  suchými zipy, za což budou ruce zmrzlého trhovce vděčné. Konstrukci lze pohodlně přepravovat v osobáku, rozměry můžeme upravit na délku ložné plochy auta aby se nemuselo nic vázat na střechu.

Střešní plachta je spojená se dvěma bočnicemi, zbývající dvě bočnice jsou oddělené – stánek lze snadno uzavřít ze všech stran, třeba na noc.

Cena zahrnuje plachtu 300g s odnímatelným předním čelem a samonosnou konstrukci. Standardně je stan dvoubarevný, vzhled může být doplněn ozdobným lemem.

Základna 3x2m….20.900Kč (17.273Kč bez dph)

Základna 3x3m…….23.000kč (19.008Kč bez dph)

Základna 4x4m …..29.00kč. (23.967Kč bez dph)