Nechcete si stan rovnou kupovat? můžeme Vám ho zapůjčit ZDE.

PártyJurta na víkendovky

krásný, lehký pártystan s obvodovou konstrukcí, tedy lze jej stavět i bez kotvení do země.  Pártyjurta je vhodná jako festivalový stan, na oslavy, rauty, svatby. Není vhodná na trvalé stání.

Přestože je mongolská paravánová konstrukce poměrně nenáročná na stavbu i přepravu, pro krátkodobé použití je to pořád ještě příliš objemné.  Řešením může být lehká  stavba PártyJurta, mnohoúhelníková stavba  tvaru i velikosti jurty,  od čtyř do osmi metrů průměru. PártyJurta je vynález naší „bratrské“ společnosti a vyrábí ji jen oni. My na tyto jurty šijeme plachty

Tento stan vám je vyrobíme podle přání, ve spolupráci se společností David Synák Jurtaparty.cz (klikni zde)  , zde si pártyjurtu můžete i pronajmout. Konstrukce je z kvalitních smrkových profilů spojovaná šikovným systémem, plášť je vyroben ze stanovky 300g a cena PártyJurty činí mnohem méně než u jurty mongolského typu. Celou jurtu pohodlně naložíte do osobáku a postavíte  za pár minut-  stan byl vyvinut právě pro jednoduchost stavby a přepravy, vhodný je pro krátkodobé používání. Konstrukce je samonosná, bez kotvení do země, takže ji postavíte klidně na dlažbě.

Cena za kompletní Partyjurtu (plachta i konstrukce) s prvním zaškolením při stavbě:

průměr 4m 52.000Kč (42.957 bez DPH)

průměr 6m 79.000Kč ( 65.289Kč bez DPH)

průměr 7m 92.000Kč ( 76.033Kč bez DPH)

průměr 8,5m 109.000Kč ( 90.082Kč bez DPH)