Evergreen českého tábornictví. Víte, že podsadový stan vynalezli čeští skauti v roce 1913? Zde snad není co dodat, snad jen že po zkušenostech s opravami nekvalitně vyrobených stanů již víme kde mají svá slabá místa a tyto jsme vylepšili. Například spodní poutka na vypínání, někdy z PVC tkaniny, se tak snadno trhala, že jsme je nahradili textilním popruhem. Podsaďáky standardně trvanlivější plachtoviny bavlna+polyester 420g ( naprostá většina stanů na táborech používaných je z bavlny 300g).

Provádíme opravy a revize vašich stanů, ovšem pouze mimo sezónu (září až březen). Pro výrobu je nutné zadat přesně rozměry vašich podsad, nebo nejlépe doručit k nám starší stan, který rozměrově vyhovuje.

U některých stanů není dřevěná podsada, ale plachta jde až k zemi, stan stojí na železné konstrukci. I tento typ, stan s pláťenou podsadou, taky  vyrábíme.

Dřevěné podsady nevyrábíme.

Orientační cena podsaďáku vyrobeného z režné tkaniny ba+pes 420g je 4400 – 5.500 Kč. Závisí na použité tkanině, rozměru, a také zda má okýnko či ne.